Oya Dağdeviren

Çocukluğumdan beri kağıt bebekleri giydirmek en büyük zevkimdi. Biz büyürken Barbie bebekler henüz Türkiye de çokça bulunmayan bir oyuncaktı. Bir Barbie bebeğim olduktan sonra onun üzerinde kombinler yapmak (tabi çocuk aklıyla onun kombin olduğunu bilmiyorsunuz  giydirip çıkarıyorsunuz kendinizce “cık “ olmadı deyip değiştiriyorsunuz.) ne keyifliydi ne keyifli. Bilmezdim ki ileride bu benim çok severek yapacağım işim olsun ;)

Renklerin dansı, uyumu ve kombini beni her zaman içine çekmiştir. Aslında giyinmenin bir matematiği olduğunu keşfettiğimde çok mutlu oldum. Matematik sevdiğim bir dersti ve bunu hayatıma almak bana çok keyif verdi. Bunu profesyonel olarak yapmaya karar verdiğimde eğitimini alarak tam donanımlı olmak istedim.

Ben modacı değilim. Ben kişilerin hayat tarzlarına uyan, mesleklerinin gerektirdiğini giydiren, yaşam felsefelerine yönelik, sosyal statülerine uygun, zevklerine bağlı kalarak bir tarz sunan kişiyim. Yani STİL DANIŞMANIYIM ve sizlere bu yönde hizmet vermek için buradayım. .