Bireysel Danışmanlık

*Vücut şekli analizi; Hangi vücut tipine girdiğiniz belirlenir. Vücut şeklinizde ortaya çıkarılması gereken yerlere ve kamufle edilmesi gereken bölgelere dikkat edilerek çalışılır. Bu çalışmayla kişinin vücudunu tanıması sağlanır. Bunun sonucunda kişinin kullanması gereken kumaşlar, aksesuarlar ve giysiler belirlenir.

*Stil analizi: Vücut analizi sonrasında yaşam tarzınız, çalışma şekliniz, mesleğiniz , kişisel özellikleriniz ve sizin kendi standartlarınızda oynayabileceğimiz küçük detaylarla stiliniz yaratılır.

*Gardırop Detoksu : Dolabınızda 6 aydır duran kıyafetler bir daha giyilemeyecek kıyafetlerdir. Onlar bir kenara  ayırarak başlanır. Sonrasında çok severek aldığınız ama bir türlü neyle giyeceğinizi bilemediğiniz kıyafetler kombinlenir. Vücut tipinize uymayan kıyafetler ayrılır. Yatırım Gardrobu dediğimiz –hem erkek hem de kadınlar için mutlaka olması gereken temel parçalar – kısmın ihtiyaç listesi belirlenir.

*Alışveriş Danışmanlığı : Kişinin kendi belirlediği bütçe doğrultusunda; onun istediği mağaza ve markalarda beraber alışveriş edilir. Bu danışmanlık iki türlü de verilmektedir. Kişi istenirse sadece beraber alışverişe çıkılır ve ihtiyaçları alınır. Ya da yatırım gardrobunun eksik parçaları temin edilmek üzere alışveriş yapılır.

*Hediye danışmanlığı : Hediye alınmak istenilen kişinin detayları (karakteri,işi,hobileri ,sevdikleri v.b.) stil danışmanıyla paylaşılıp kişiye  uygun hediye seçimi gerçekleştirilir.